بارگذاری نقشه‌ی واحدهای مسکونی مجموعه‌‌ی کشوری

نقشه واحدهای مسکونی اعضایی که در سال جاری انتخاب واحد نمودند در صفحات شخصی مالکین بارگذاری شد.

در تابستان سال جاری انتخاب واحد اعضای فاز6 برگزار شد و اعضا توانستند در برج های مسکونی  N2 – N3 – Q1A – A1B – Q1C – Q1D  اقدام به انتخاب واحد نمایند.

با پایان فرایند و عقد قراداد اعضا هم اکنون مالکین محترم می توانند با مراجعه به سامانه اطلاعات اعضای پروژه اطلس در سایت شرکت عمران آبشار اسپادانا نقشه واحدهای مسکونی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

اعضای پروژه های اطلس مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) با استفاده از نام کاربری و رمز خود می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود ضمن مشاهده گزارش پرداخت های خود نقشه واحد مسکونی انتخابی خود را نیز مشاهده نمایند. 

اعضایی که نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نکرده اند و یا فراموش کرده اند می توانند با مراجعه به واحد روابط عمومی شرکت در پروژه اصفهان و یا برقراری تماس با شرکت نسبت به دریافت اطلاعات ورد به سامانه اقدام نمایند. کد کاربردی شرکت عمران آبشار اسپادانا

6556#6655با شماره گیری این کد امکان برقراری ارتباط با شرکت عمران آبشار اسپادانا و پرداخت وجوه فراهم گردید تا اعضا بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک و یا ارسال فیش بانکی پرداخت خود را انجام دهند و این پرداخت به صورت آنی در حساب آنها منظور گردد.

با شماره گیری این کد، راه های ارتباط با شرکت عمران آبشار اسپادانا برای کاربران ارسال می گردد. همچنین اعضا می توانند در یک بستر امن و مطمئن وجوه خود را پرداخت نمایند.

پیش از این در صورت واریز وجه، عضو می بایست اصل فیش واریزی را جهت ثبت در پرونده ارسال می نمود که این امر مشکلاتی اعم از مراجعه به بانک و ارسال فیش به ویژه برای اعضای ساکن در استان های دیگر را به همراه داشت و زمانی طولانی جهت ثبت فیش ها در واحد حسابداری را به خود اختصاص می داد؛ اما اکنون با بهره گیری از این کد اطلاعات پرداخت به صورت آنی در اختیار واحد حسابداری قرار خواهد گرفت.

روابط عمومی شرکت با دریافت نشان اعتماد الکترونیک و برنامه نویسی اختصاص کد دستوری *6655*6556#  ضمن تسهیل امور ثبت واریزی ها در حسابداری، امکان نمایش پرداخت های انجام شده جهت اطمینان خاطر را برای اعضا در بستری امن درسایت پروژه با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی فراهم نموده است.

این اقدام با هماهنگی و حمایت معاونت محترم مالی و در راستای تکریم ارباب رجوع صورت پذیرفت.

 به زودی درگاه بانکی نیز در سایت شرکت برای اعضا در دسترس قرار خواهد گرفت.