کار در پروژه چیتگر جمعه و شنبه نمی‌شناسد

روز جمعه یازدهم تیرماه 1400 جناب آقای مهندس آقایی از فعالیت‌های اجرایی پروژه بازدید نمود.
نمایندگان محترم بلوک عظیم G4 که برابر برنامه‌های هفتگی نظارتی خود در این بازدید حضور داشتند به طرح مسائل اجرایی پرداخته و موضوعاتی نظیر کناف و گچ برگ سقف‌ها ، پیشرفت اجرای ووید ، آسانسور‌های دوبلکس و تریبلکس و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل محترم شرکت ضمن تقدیر از نیروهای اجرایی که با تلاش و پشتکار مضاعف در مسیر اتمام پروژه G4 زحمت می‌کشند عنوان نمود که می‌بایست ترتیبی اتخاذ شود تا سرعت کار در پروژه ، خللی در میزان سطح کیفی ایجاد ننماید.
نمایندگان محترم نیز ضمن تاکید بر حفظ تعادل بین کیفیت و سرعت ، ابراز امیدواری نمودند با همکاری بخش‌های مختلف و مدیریت زمان در اجرای برنامه‌های از پیش تدوین شده ، نحوه مطلوب فعالیت شرکت عمران آبشار اسپادانا را نقطه عطف طول مدت پروژه دانسته و پیشنهاداتی را با رویکرد تعامل و تبادل نظر ارائه نمودند.
مدیرعامل محترم شرکت در پایان عنوان نمود هیچ اغماضی برای سهل انگاری جایز نبوده و در صورت مشاهده نقطه ضعف در یک جبهه فعالیت ، عوامل نظارتی جهت اصلاح وارد عمل خواهد شد. در مقابل افرادی که سعی و تلاش صادقانه‌تر و دلسوزانه را در امور محوله مد نظر قرار دهند به نحو شایسته‌ای تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.