امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر و لیال عشر
انقلاب اسلامی ایران به رهبری بزرگ مردی از تاریخ تشیع، حضرت امام خمینی(ره) و با همراهی و حمایت آگاهانه مردم پرشور و انقلابی ایران، هیمنه‌ پوشالی استبداد طاغوتی پهلوی را با تکیه بر تعالیم اسلام ناب محمدی درهم شکست و در جهان الحاد و دین ستیز قرن بیستم، نظام دوقطبی کمونیسم- لیبرالیسم حاکم برجهان را به چالش کشید و نوید آزادی و استقلال ملت بزرگ ایران و ملل مسلمان و مستضعف جهان را در جهان طنین انداز کرد.
انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل و سه سال گذشته به رغم تحریم ها، تهدیدها، فشارها و شبیخون گسترده فرهنگی به پیشرفت‌های چشم‍گیر و دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.
استقلال و اقتدار، پیشرفت پرشتاب در عرصه‍های مختلف علوم و فناوری‍ها و دستیابی به جایگاه قدرت منطقه‍ای از جمله دستاوردهای افتخارآفرین انقلاب اسلامی ایران بوده است.
دشمنان زخم خورده که تحمل انوار الهام بخش انقلاب اسلامی را نداشتند با این انقلاب الهی و مردمی به مقابله پرداختند و توطئه‍های گوناگونی را طراحی و اجرا نمودند، اما در پرتو عنایات الهی، رهبری حکیمانه امامین انقلاب و بصیرت و مقاومت مردم غیور ایران، پی در پی با شکست و ناکامی مواجه شدند.
امروز نیز با شکست راهبرد فشار حداکثری، دشمن با اتکا به امپراتوری شیطانی رسانه‌ای در مقابله با انقلاب اسلامی به راهبرد تحریف در جنگ روایت‍ها روی آورده است.
بدون تردید استحکام، بالندگی و پیشرفت انقلاب اسلامی در پرتو رهبری حکیمانه امامین انقلاب و استقامت و پایداری ملت سربلند ایران اسلامی حاصل شده و این پیروزی های بزرگ، مرهون ایثار شهدا و ایثارگران والامقامی است که در راستای آرمان‍های انقلاب اسلامی تا بذل جان ایستادند.
سجده شکر بر آستان الهی می ساییم که ما را از ظلم طاغوت نجات داد و از نعمت انقلاب اسلامی برخوردار کرد.
به ارواح شهیدان و روح بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی درود می‍فرستیم و در مقابل تمامی ایثارگران و خانواده‍های معظم شهدا ادای احترام می‍کنیم.