ساخت ۲هزار واحد مسکونی برای مستاجران در غرب تهران

شهردار منطقه۲۲ از این منطقه به عنوان کارگاه ساخت مسکن شهر تهران یاد می‌کند و می‌گوید: «شهرداری تهران قصد دارد با ایجاد زیرساخت مناسب، نقش تسهیل‌گری را در زمینه ساخت و ساز مسکن و خانه‌دار شدن مستاجران ایفا کند.

به گزارش تابناک به نقل از همشهری، «حمیدرضا حاجوی» شهردار منطقه۲۲ از این منطقه به عنوان کارگاه ساخت مسکن شهر تهران یاد می‌کند و می‌گوید: «شهرداری تهران قصد دارد با ایجاد زیرساخت مناسب، نقش تسهیل‌گری را در زمینه ساخت و ساز مسکن و خانه‌دار شدن مستاجران ایفا کند و در این حوزه از بخش خصوصی برای ورود به نهضت مسکن دعوت کرده است. در همین راستا ۲هزار واحد از ۱۱ هزار واحد مسکونی که عملیات ساخت آن آغاز شده، در این منطقه قرار دارد که طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا ۱۸ ماه آینده این حجم واحد مسکونی به بهره برداری می‌رسد.»

او می‌افزاید: «پروژه‌های قابل توجه ساخت مجتمع‌های مسکونی در این منطقه از طریق بخش‌های خصوصی و همچنین تعاونی‌های مسکن انجام می‌شود. شتاب ساخت وساز در این منطقه در مقایسه با سایر مناطق پایتخت بیشتر است و تکمیل این پروژه‌ها می‌تواند حجم قابل توجهی از نیاز بازار مسکن شهروندان را برطرف کند

منبع: خبرگزاری تابناک