درباره شرکت

خانه درباره ما
Who-We-Are

ما که هستیم ؟

شرکت عمران آبشار اسپادانا، از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران برندی قابل احترام و اطمینان و با سابقه ای درخشان در حوزه فنی و مهندسی، طراحی و ساخت مجتمع‌های بزرگ مسکونی در سطح کشور می باشد که در حال حاضر مجری برخی پروژه‌های بنیاد تعاون آجا است.

Mission

ماموریت ما

عمران آبشار اسپادانا به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند بنیاد تعاون آجا همواره تلاش دارد در راستای اهداف و ارزش‌های والای ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت نماید و بر این اساس و با توجه به تأکیدات فرماندهی محترم ارتش در خصوص اسکان و حل مشکل مسکن پرسنل خدوم و فداکار ارتش، می‌خواهد با بهره گیری از تجارب و سرمایه‌های فعالیت‌های جهادی، برگی زرین بر افتخارات ارتش همیشه سرافراز این مرز و بوم را رقم بزند.

Our Vision

چشم‌انداز ما

چشم انداز و دورنمای اهداف و فعالیت‌های شرکت عمران آبشار اسپادانا در حوزه‌ی تأمین مسکن پرسنل ارتش و همچنین بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود درسطح کشور به شکل و شیوه‌ای است که در آینده‌ای نزدیک پرسنل جان برکف ارتش سرافراز ایران چه در دوران خدمت و چه پس از ۳۰ سال خدمت مقدس در لباس فاخر دفاع از آب و خاک و پهنه‌ی ایران زمین، دغدغه مسکن و سرپناه نداشته  و با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن صاحب ملک و واحدی آبرومند باشد.

درباره شرکت

Blue-Separator-Line-Image

مجری پروژه های ساختمانی بتاجا

20 سال تجربه عملی داشته ایم

عمران آبشار اسپادانا در سال ۱۳۷۹ به وسعت و اهمیت شرایط خاص مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری اصفهان) به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. در آن سال به جهت گستردگی فعالیت‌های پروژه مذکور مقرر گردید شرکتی جهت مدیریت کلان اجرای پروژه‌های یاد شده، که جزو عظیم‌ترین پروژه‌های عمرانی کشور محسوب می گردید، به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شود.

 

به همین جهت و در راستای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ساخت و ساز مجموعه‌های مسکونی تحت فازهای مختلف در اصفهان و برای شرکت آغاز گردید. به نحوی که هم اکنون فعالیت‌های اجرایی شرکت در قالب پروژه های متعدد و با برنامه‌ریزی مدون به سرعت در حال اجرا می باشد.

top line
25
سال تجربه
top line
900
کارشناس حرفه ای
top line
200
پروژه موفقیت آمیز

ارزش های ما

Blue-Separator-Line-Image

ارزش‌های شرکت، صداقت و شفافیت در اجرای پروژه های تحت مدیریت، با بهره‌گیری از توان عظیم و منابع انسانی زحمتکش در دو بخش صف و ستاد در پروژه‌های در دست اجرا و همچنین متقاضیان جامعه‌ی هدف شرکت در حوزه‌ی واحد ساختمانی است که در مدت فعالیت‌های گذشته تحویل شده و یا این‌که در آینده به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

خواسته های مشتری

Blue-Separator-Line-Image

شرکت عمران آبشار اسپادانا با در نظر گرفتن سه مبحث اصلی زیر سعی و تلاش دارد در این بخش از جامعه‌ی هدف بتواند پاسخگوی نیازهای اولیه ارباب رجوع خود باشد.

Who-We-Are

تفاهم و همدلی

توسعه پایدار ارتباط مردمی

با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود

Mission

رضایت‌مندی

پاسخ‌گویی به سوالات

و توجیه و راهنمایی مراجعین تا رفع مشکل

Our Vision

اعتمادسازی

شفافیت در انعکاس عملکرد

به ویژه با اطلاع رسانی به موقع به اعضا

حامیان ما

Blue-Separator-Line-Image

همراهان ما

Blue-Separator-Line-Image
ceritaseks2.com freetamilsexstories.pro hotty gets her vagina examined. www.xxxhindisexstories.me