درباره شرکت

خانه درباره ما
Who-We-Are

ما که هستیم ؟

شرکت عمران آبشار اسپادانا، از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران برندی قابل احترام و اطمینان و با سابقه ای درخشان در حوزه فنی و مهندسی، طراحی و ساخت مجتمع‌های بزرگ مسکونی در سطح کشور می باشد که در حال حاضر مجری برخی پروژه‌های بنیاد تعاون آجا است که در مجتمع بزرگ چیتگر مستقر بوده و مهندس حسینی پور مدیر عامل آن میباشد.

Mission

ماموریت ما

عمران آبشار اسپادانا به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند بنیاد تعاون آجا همواره تلاش دارد در راستای اهداف و ارزش‌های والای ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت نماید و بر این اساس و با توجه به تأکیدات فرماندهی محترم کل ارتش در خصوص اسکان و حل مشکل مسکن پرسنل خدوم و فداکار ارتش، می‌خواهد با بهره گیری از تجارب و سرمایه‌های فعالیت‌های جهادی، برگی زرین بر افتخارات ارتش همیشه سرافراز این مرز و بوم را رقم بزند.

Our Vision

چشم‌انداز ما

چشم انداز و دورنمای اهداف و فعالیت‌های شرکت عمران آبشار اسپادانا در حوزه‌ی تأمین مسکن پرسنل ارتش و همچنین بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود درسطح کشور به شکل و شیوه‌ای است که در آینده‌ای نزدیک پرسنل جان برکف ارتش سرافراز ایران چه در دوران خدمت و چه پس از ۳۰ سال خدمت مقدس در لباس فاخر دفاع از آب و خاک و پهنه‌ی ایران زمین، دغدغه مسکن و سرپناه نداشته  و با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن صاحب ملک و واحدی مناسب باشد.

درباره شرکت

Blue-Separator-Line-Image

مجری پروژه های ساختمانی بتاجا

20 سال تجربه عملی داشته ایم

عمران آبشار اسپادانا در سال ۱۳۷۹ به وسعت و اهمیت شرایط خاص مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری اصفهان) به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. در آن سال به جهت گستردگی فعالیت‌های پروژه مذکور مقرر گردید شرکتی جهت مدیریت کلان اجرای پروژه‌های یاد شده، که جزو عظیم‌ترین پروژه‌های عمرانی کشور محسوب می گردید، به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شود.

به همین جهت و در راستای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ساخت و ساز مجموعه‌های مسکونی تحت فازهای مختلف در اصفهان و برای شرکت آغاز گردید. به نحوی که هم اکنون فعالیت‌های اجرایی شرکت در قالب پروژه های متعدد و با برنامه‌ریزی مدون به سرعت در حال اجرا می باشد.

یکی از این پروژه ها در شهرک بزرگ چیتگر درحال اجرا است:

شهرک چیتگر شهرکی پهناور و بزرگ می باشد که در استان تهران و محدوده غرب شهر تهران واقع شده است. از نظر تقسیم بندی شهری ، این شهرک در منطقه 22 شهرداری شهر تهران قرار داشته و همچنین از نظر موقعیت جغرافیایی در ضلع شمالی این شهرک اتوبان شهید همت (شهید خرازی) ، در ضلع شرقی بلوار ایران خودرو ، در ضلع جنوبی اتوبان شهید حکیم ( شهید همدانی) و در ضلع غربی بلوار پژوهش که در نهایت به آزاد راه تهران-کرج منتهی می شود ، واقع شده است .

شهرک چیتگر دارای بیش از 40 بلوک مسکونی در حدود 20000 واحد مسکونی و تجاری می باشد. این مجتمع های مسکونی در پهنه های A و B و C در حال ساخت هستند که برخی از آنان از قبیل مجتمع های مسکونی پامچال ، ارکیده و G ها ساخته و به اتمام رسیده و تحویل مالکین شده است و برخی دیگر در حال ساخت هستند  و همچنین پهنه D و E در دست احداث می باشند.

از مزایای این شهرک می توان به به قرار گیری در منطقه خوش آب و هوا و دوری از هر گونه ترافیک و شلوغی و عدم قرار گیری در طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا نام برد و همچنین دسترسی راحت و سریع به اتوبان های شهید همت ، شهید حکیم ، آزاد راه تهران-کرج و ایستگاه متروی ایران خودرو عبور و مرور را آسان نموده است.

 علاوه بر آن نزدیکی به بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی ایران به نام ایران مال ، امکانات زیادی اعم از رستوران ها و فودکورت ، مجموعه سینمایی ، شهربازی سرپوشیده ، مجموعه ورزشی ، مرکز نمایشگاهی و هتل ایران مال  و … را برای ساکنین منطقه فراهم کرده است. از دیگر این امکانات این منطقه می توان نزدیکی به مسجد ، مدارس در تمامی مقاطع ، میدان میوه و تره بار ، پمپ بنزین ، تمامی بانک ها ، ایستگاه مترو ، مراکز خرید ، درمانگاه و داروخانه شبانه روزی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاه، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران ، بوستان جنگلی لتمان کن ، پارک آبی اپارک ، پیست دوچرخه سواری چیتگر ، پیست سوارکاری چیتگر ، باغ ملی گیاه شناسی ، موزه اتومبیل های قدیمی ، دریاچه بزرگ شهدای خلیج فارس و فروشگاه های زنجیره ای و مارکت های مختلف نام برد که سبب گشته است ساکنین این شهرک زندگی راحتی را در یکی از مناطق خوب شهر تهران تجربه کنند؛ به طوری که اگرچه مالکین و ساکنین اولیه این شهرک خانوادهای محترم نظامی بوده و هستند ولی اکنون عده کثیری غیر نظامی از اقشار مختلف جامعه در این شهرک سکونت دارند.

top line
25
سال تجربه
top line
900
کارشناس حرفه ای
top line
200
پروژه موفقیت آمیز

ارزش های ما

Blue-Separator-Line-Image

ارزش‌های شرکت، صداقت و شفافیت در اجرای پروژه های تحت مدیریت، با بهره‌گیری از توان عظیم و منابع انسانی زحمتکش در دو بخش صف و ستاد در پروژه‌های در دست اجرا و همچنین متقاضیان جامعه‌ی هدف شرکت در حوزه‌ی واحد ساختمانی است که در مدت فعالیت‌های گذشته تحویل شده و یا این‌که در آینده به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

خواسته های مشتری

Blue-Separator-Line-Image

شرکت عمران آبشار اسپادانا با در نظر گرفتن سه مبحث اصلی زیر سعی و تلاش دارد در این بخش از جامعه‌ی هدف بتواند پاسخگوی نیازهای اولیه ارباب رجوع خود باشد.

Who-We-Are

تفاهم و همدلی

توسعه پایدار ارتباط مردمی

با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود

Mission

رضایت‌مندی

پاسخ‌گویی به سوالات

و توجیه و راهنمایی مراجعین تا رفع مشکل

Our Vision

اعتمادسازی

شفافیت در انعکاس عملکرد

به ویژه با اطلاع رسانی به موقع به اعضا

حامیان ما

Blue-Separator-Line-Image

همراهان ما

Blue-Separator-Line-Image
ceritaseks2.com freetamilsexstories.pro hotty gets her vagina examined. www.xxxhindisexstories.me